Клеї

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Будь-який товар на замовлення
На жаль, ми не можемо виставити на сайті всі товари які маємо в наявності. Також ми працюємо в провідними постачальниками в Україні тому можемо для вас  замовити практично будь-який товар з наших товарних груп.   Чому ж Вам вигідно замоляти саме в нас?  Тому що наша цінова полі..
777.00 Грн
Клей канц. 50мл. з ткан. мембраною
  Клей канц. 50мл. з ткан. мембраною     ..
4.62 Грн
Клей ПВА 100мл супер ковп.
Клей ПВА 100мл супер ковпачок. Флакон з сучасним економічним дизайном. Завдяки ковпачку - дозатора, клей має високу стійкість до висихання, і це гарантує його довгострокове використання.   ..
6.60 Грн
Клей ПВА 200мл супер ковп.
Клей ПВА 200мл супер ковпачком.  Флакон з сучасним економічним дизайном. Завдяки ковпачку - дозатора, клей має високу стійкість до висихання, і це гарантує його довгострокове використання. ..
13.80 Грн
Клей ПВА 20мл пензлик
Клей ПВА 20мл пензлик. Клей має високу стійкість до висихання, і це гарантує його довгострокове використання. ..
5.64 Грн
Клей ПВА 50гр
Клей з суперковпачком в ящику 80 шт. Ціна за 1 штуку. Клей ПВА 50гр. Флакон з сучасним економічним дизайном. Завдяки ковпачку - дозатора, клей має високу стійкість до висихання, і це гарантує його довгострокове використання. ..
5.10 Грн
Клей-олiвець PVP 15г Amos
Клей-олiвець PVP 15г Amos. Безбарвний клей, не забруднює поверхні, що склеюються. Застосовується для склеювання паперу, картону, фотографій і навіть тканини. Легко наноситься. Слід від клею швидко сохне. Виконано на основі PVP. ..
15.18 Грн
Клей-олiвець PVP 22г Amos
Клей-олiвець PVP 22г Amos. Безбарвний клей, не забруднює поверхні, що склеюються. Застосовується для склеювання паперу, картону, фотографій і навіть тканини. Легко наноситься. Слід від клею швидко сохне. Виконано на основі PVP. ..
20.16 Грн
Клей-олiвець PVP 35г Amos
Клей-олiвець PVP 35г Amos Безбарвний клей, не забруднює поверхні, що склеюються. Застосовується для склеювання паперу, картону, фотографій і навіть тканини. Легко наноситься. Слід від клею швидко сохне. Виконано на основі PVP. ..
26.22 Грн
Клей-олiвець PVP 8г Amos
Клей-олiвець PVP 8г Amos. Безбарвний клей, не забруднює поверхні, що склеюються. Застосовується для склеювання паперу, картону, фотографій і навіть тканини. Легко наноситься. Слід від клею швидко сохне. Виконано на основі PVP. ..
9.65 Грн

098 322 37 36

Топ Селер | інтернет гуртовня | все для офісу | канцтовари | папір

Розробка сайту та SEO YBS studio